Grupa Fewaterm | Sprzedaż nieruchomości
16265
page-template-default,page,page-id-16265,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Sprzedaż nieruchomości

Zajmujemy się sprzedażą domów w zabudowie szeregowej na nowo powstałym cichym i bardzo nowoczesnym Osiedlu przy ulicy Leśnej w Brzozówce koło Tarnowa. Dostępnych do sprzedaży pozostało jeszcze kilka nieruchomości.

Wizualizacja 1

Wizualizacja 1

Wygląd domków od strony zachodnio-północnej.

Wizualizacja 2

Wizualizacja 2

Wygląd domków od strony wschodnio-południowej.

Rzut

Rzut

Całe osiedle liczy 24 domy położone na działce o powierzchni 1,039ha. Otoczenie osiedla to tereny zielone, a lokalizacja dogodna z łatwym dostępem do centrum Tarnowa oraz do planowanego przy ul. Wiśniowej węzła autostrady w odległości ok. 1km od osiedla. Cała odległość osiedla od autostrady to 2km. Dom jest w stanie deweloperskim.

 

Nieruchomość jest usytuowana na działce/ pełna własność/ o powierzchni około 3a. Domy wewnętrzne wraz z garażem i pomieszczeniem gospodarczym stanowią powierzchnie 126,63m2, a domy zewnętrzne mają powierzchnie 130,64m2 również z garażem oraz pomieszczeniem gospodarczym, które znajdują się na parterze.

Na parterze znajdują się również kuchnia, jadalnia, wiatrołap, hol, wc, garderoba oraz salon z wyjściem na taras. Na piętrze usytuowane są hol, sypialnia, łazienka, pralnia, garderoba i dwa pokoje z balkonami.

Stan deweloperski domu obejmuję: dach kryty blachodachówką, elewację, stolarkę okienną i drzwi balkonowe PCV (stolarka wewnętrzna w wysokim standardzie w kolorze białym, zewnętrzna pod kolor elewacji), parapety zewnętrzne stalowe również pod kolor elewacji, wewnętrzne z aglomarmuru, drzwi wejściowe do budynku antywłamaniowe, bramę garażową rolowaną sterowaną silnikiem na pilota.

 

Wewnątrz domu ściany i sufity tynki gipsowe, na podłogach wylewki, ściany działowe w obrębie domów wyciszające (każdy budynek jest delatowany i ma własną ścianę). Budynek doskonale ocieplony styropianem 12cm, ściany zewnętrzne budowane z cegły ceramicznej TERMOPOR 30cm, ściany działowe budowane z pustaków ceramicznych i PGS.

 

Wszystkie media, instalacja gazowa, elektryczna, wod – kan, kominkowa, wentylacyjna (instalacje bez białego montażu), telefoniczna, internetowa, domofon, TV kablowa. Pełne opomiarowanie mediów poprzez odrębne liczniki. W domu zamontowany jest piec gazowy dwufunkcyjny kondensacyjny z zasobnikiem i grzejnikami Korado.

 

Całe osiedle jest ogrodzone, osiedlowa brama wjazdowa z zamontowanym napędem mechanicznym sterowanym na pilota. Każda działka posiada ogrodzenie oddzielające od sąsiedniej działki.

 

Na terenie osiedla chodniki, podjazdy wykonane są z kostki brukowej. Działki zniwelowane i przygotowane do zagospodarowania ogródków. Dojazd do nieruchomości bezpośrednio drogą asfaltową.

 

Na terenie osiedla zlokalizowane jest miejsce rekreacyjne dla mieszkańców, które składa się z placu zabaw dla dzieci, altanki wraz z miejscem do grillowania.

 

W cenę domu wliczony jest koszt działki oraz elementów wspólnych osiedla, a także podatek w wysokości 8%. Kupujący nie ponosi kosztów związanych z zapłatą podatku od czynności cywilnoprawnych w wysokości 2% od wartości nieruchomości ze względu na zakup na rynku pierwotnym.

 

Osiedle z uwagi na swoją nowoczesną konstrukcję i zastosowanie dodatkowo nowych rozwiązań charakteryzuję się wysoką energooszczędnością w eksploatacji. Osiedle przy ul. Leśnej to najlepsze miejsce do zamieszkania dla rodziny.

 

TUTAJ możesz obejrzeć szczegółowe plany budowlane domków w Brzozówce.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Polityka prywatności Rozumiem